Ücretsiz motor ilan sitesi; satilikmotorcu.com için sizlerin veri güvenliği önem taşır. Kişisel veri güvenliği için sizi kendi yerimize koyarak sitemizi hazırlıyor ve geliştiriyoruz.

Elimizden geldiğince sizlere en iyi sunumu yapabileceğimiz, aynı zamanda rahatça kullanabileceğiniz bir site için çalışıyoruz. Ücretsiz motor ilanları paylaşmanız için sitemize üye olmanızda kolaylık sağlamak istedik. Bu sebeple de sosyal ağ profilleri ile giriş imkanı da sitemize sunduk. Bu girişleri yaparken toplanan veriler ve bilgiler tarafımızdan asla reklam ve benzeri etkiler için üçüncü şahıslara pazarlanmayacaktır. Ayrıca zaten bu bilgileri de bizde depolamıyoruz. İstenen bilgilerin tamamı ilgili sosyal ağlar tarafından istenen rutin bilgilerdir. Bu bilgiler tarafımızdan da ilerleyen dönemlerde ücüncü şahıslara servis edilmeyecektir. Ayrıca sizleri spam reklamlar ile rahatsız etmek gibi bir düşüncemizin en bugün ne de gelecekte olmadığını rahatlıkla garantisini verebiliriz.

Veri güvenliğinizin en üst düzeyle sağlanabilmesi içinde sitemizin ssl sertifikası aktif edilmiş olup, kişisel veri güvenliği için güvenli site olarak yayında olduğumuzu da ayrıca hatırlatalım.

Sayfalarımıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.