Sitemizde ücretsiz vermek için nasıl üye olunur? Merak ediyorsanız bu sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Öncelikle başta da ifade ettiğimiz üzere sitemiz ücretsiz yayın anlayışı ile hizmet sunmaktadır. Yani satilikmotorcu.com ücretsiz ilan sitesi ve motor tanıtım sitesi olarak yayındadır.

İlan vermek için öncelikle sitemize üye girişi yapmanız gerekir. Üyelik tamamen ücretsiz olup, ilerleyen dönemler de de asla paralı hale çevrilmeyecektir.

Sizlere üyelik için 2 alternatif sunmaktayız. İsterseniz üye paneli sayfasından e-posta adresiniz ile kayıt olabilirsiniz. Arzu edenler ise kullandıkları Facebook profili veya Twitter Profili ile aynı sayfadan da kolayca üyeliklerini yapabilir. Çekince duyanlar olursa kısaca özetleyelim. Sitemiz ssl sertifikalı yani güvenli sitedir. Ayrıca üye kayıt esnasında istenen uygulama izinleri de tarafımızdan kesinlikle kullanılmamakta, ilgili sosyal ağlar tarafından istenen rutin uygulama izinleridir. Kişisel verilerinizin güvenliği için daha kapsamlı açıklalamarı dilerseniz veri güvenliği sayfamızdan da inceleyebilirsiniz.

Üyelik işlemini tamamladıktan sonra ilanlarınızı ücretsiz paylaşabilirsiniz. Nasıl ilan eklenir? diye merak ediyorsanız ekli sayfadan nasıl ilan vereceğinizi inceleyebilirsiniz.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.